Εκπαίδευση Προσωπικού Γυμναστηρίων

Η υπηρεσία αυτή αφορά επιχειρήσεις γυμναστηρίων και studio οι οποίες επιθυμούν να καταρτίσουν την επιχείρηση τους με εκπαιδευμένους επαγγελματίες στα εκάστοτε αντικείμενα που έχουν ανάγκη.

Ένας από τους σημαντικότερους παράγοντες για την επιτυχία ενός χώρου άσκησης είναι το εκπαιδευμένο προσωπικό τόσο όσο αφορά τα τεχνικά χαρακτηριστικά του εξοπλισμού, όσο και στην προσέλκυση και διατήρηση των πελατών στην επιχείρηση.

Αποτελεί μία επιλογή κυρίως για χώρους οι οποίοι βρίσκονται εκτός της έδρας της σχολής στη Θεσσαλονίκη, και δεν έχουν τη δυνατότητα να εκπαιδεύσουν το προσωπικό τους δια ζώσης, στα επιμέρους σεμινάρια μας λόγω απόστασης αλλά και χρόνου.

Στην περίπτωση αυτή, έπειτα από επικοινωνία με τον ενδιαφερόμενο, η σχολή έχει τη δυνατότητα να στείλει έναν ή και περισσότερους από τους εκπαιδευτές της και να πραγματοποιηθεί μία εντατική εκπαίδευση στο χώρο τους.